lustra online

Lustra komunikacyjne

Dzięki naszym nietłukącym lustrom komunikacyjnym zadbasz o bezpieczeństwo na drogach publicznych i wewnętrznych za które odpowiadasz. Nasze lustra komunikacyjne wykonane są z nowoczesnych surowców, które są niezwykle odporne na uderzenia i złe warunki pogodowe. Część optyczna wykonana jest z wysokiej jakości materiału POLYMIR© lub P.A.S.©.

Warianty luster komunikacyjnych:

 lustra z biało-czerwoną ramą Lustra z biało-czerwoną ramą
Lustra komunikacyjne z biało-czerwoną odblaskową ramą służy poprawie bezpieczeństwa na drogach publicznych, skrzyżowaniach i wyjazdach z dróg wewnętrznych.
  Lustra do użytku na drogach wewnętrznych

Lustra do użytku na drogach wewnętrznych w zdecydowany sposób przyczyniają się do poprawy widoczności i komfortu poruszania się na drogach osiedlowych, zakładowych lub dojazdowych.

  Lustra mrozoodporne
Jeśli marzysz o dobrej widoczności bez względu na ekstremalne warunki pogodowe (niskie temperatury lub duży poziom wilgotności), Lustra-online polecają Ci lustra odporne na szron i parę, które nie wymagają instalacji elektrycznej. Jak to działa? Nasze lustra mrozoodporne zaopatrzone są w specjalne błony termiczne, dzięki którym lustra pobierają energię cieplną w ciągu dnia z otoczenia aby zapobiec osadzaniu się pary lub szronu na powierzchni. Lustra mrozoodporne są gwarancją doskonałej jakość obrazu nawet w temp.do -20° C.
wykonanie: EBweb.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone LUSTRA-ONLINE.PL © 2008
Materiały opublikowane na stronie chronione są prawem autorskim.