Czeski Polski

, 50-301 Wrocław
tel. 77 777 11 00, fax +48 9709449

Dopravní zrcadla

Naše nerozbitná dopravní zrcadla zvyšují bezpečnost dopravy na veřejných komunikacích a nepřehledných místech. Zrcadla jsou vyrobená z velíce kvalitních materiálů (POLYMIR ©, PAS©), které jsou extrémně odolné vůči nárazům a špatným povětrnostním podmínkám.

Warianty luster komunikacyjnych:

lustra z biało-czerwoną ramą Lustra z biało-czerwoną ramą
Lustra komunikacyjne z biało-czerwoną odblaskową ramą służy poprawie bezpieczeństwa na drogach publicznych, skrzyżowaniach i wyjazdach z dróg wewnętrznych.
lustra wyjazdowe wjazdowe Lustra do użytku na drogach wewnętrznych

Lustra do użytku na drogach wewnętrznych w zdecydowany sposób przyczyniają się do poprawy widoczności i komfortu poruszania się na drogach osiedlowych, zakładowych lub dojazdowych.

lustra mrozoodporne Lustra mrozoodporne
Jeśli marzysz o dobrej widoczności bez względu na ekstremalne warunki pogodowe (niskie temperatury lub duży poziom wilgotności), Lustra-online polecają Ci lustra odporne na szron i parę, które nie wymagają instalacji elektrycznej. Jak to działa? Nasze lustra mrozoodporne zaopatrzone są w specjalne błony termiczne, dzięki którym lustra pobierają energię cieplną w ciągu dnia z otoczenia aby zapobiec osadzaniu się pary lub szronu na powierzchni. Lustra mrozoodporne są gwarancją doskonałej jakość obrazu nawet w temp.do -20° C.
Lustra drogowe akrylowe Lustra drogowe akrylowe
Lustra drogowe akrylowe wyprodukowane z Pleksiglasu XT są trwałe i lekkie. Zastosowanie najnowszych technologii podczas produkcji luster drogowych gwarantuje współczynnik odbicia 90 o.
wykonanie: EBweb.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone LUSTRA-ONLINE.PL © 2008-2011
Materiały opublikowane na stronie chronione są prawem autorskim.